Tohle jsou naše vítězky:

Jennifer Lawrence (25): Mrkejte na mé bříško!

Šaty: Dior

Královna průšvihů si konečně napravila reputaci! Dosud se o ní mluvilo hlavně v souvislosti s pády a trapasy na červeném koberci… Teď už každý propírá jen její rafinované šaty, které daly krásně vyniknout hereččinu štíhlému bříšku, aniž by působily lacině.

Herečka Jennifer Lawrence tentokrát nezakopla.

Kate Winslet (40): Konec optických iluzí

Šaty: Ralph Lauren

Zdá se, že je herečka konečně pyšná na svou postavu. V posledních letech si totiž oblíbila dvoubarevné opticky zeštíhlující modely, kterým teď nejspíš dala sbohem! Své křivky hrdě předvedla v upnuté tmavě modré róbě s rozparkem.

Kate Winslet

Lady Gaga (29): Z obludy dámou

Šaty: Versace

Pořadatelé se jistě děsili toho, v jakém střeleném kostýmu se objeví americká zpěvačka Lady Gaga. Slavná provokatérka svým outfitem všechny šokovala – oblékla si černé splývavé šaty až na zem, ve kterých v kombinaci s přirozeným líčením vypadala jako opravdová dáma!

Lady Gaga

Tohle se úplně nepovedlo…

Jennifer Lopez (46): Kanárkové pyžamo

Šaty: Giambattista Valli

Co se stalo? Kde jsou ty časy, kdy Jennifer Lopez vymetala prominentní večírky v průsvitných modelech zakrývajících jen to nejnutnější? Na letošní předávání Zlatých glóbů přišla zahalená od hlavy až k patě… Snaží se snad schovávat vánoční kila? Jak se pak ovšem ukázalo na afterparty, JLo nic maskovat a schovávat nemusí. Na večírku po udílení cen obtáhla své božské křivky bílou róbou, že pánové šli do kolen…

Jennifer Lopez to na hlavním večeru trochu zazdila…

…na večírku ale byla za sexy dračici.

DALŠÍ RÓBY VEČERA NAJDETE V NAŠÍ GALERII

Fotogalerie
35 fotografií