Kritici se do herečky pustili poté, co uviděli scénu, kdy se oddává intimním chvílím se svým seriálovým přítelem na střeše v seriálu Empire. Po odvysílání dílu na Oscara nominovaná herečka zjistila, že je terčem krutých posměšků na internetu.

Sidibe je na internetu terčem posměchu.

Nejenom, že začaly vznikat tyto obrázky. Pod nimi se také začaly kupit kruté komentáře, kde slova „fuj“ jsou ještě ty z těch milých. Podle některých diváků tvůrci s intimní scénou zašli příliš daleko. Herečka se ale nenechala nenávistnými komentáři zastrašit.

„Já, plnoštíhlá, černá žena, jsem měla milostnou scénu v hlavním sledovacím čase v televizi. Nikdy jsem se při natáčení tolik nebavila, i když jsem byla nervózní. Ale cítila jsem se sexy a krásná, a že odvádím dobře svoji práci,“ uvedla herečka.

Herečka také uvedla, že je velice pyšná na celý tým lidí, kteří se na natáčení podílel. A že se jí doneslo, že je za scéně terčem posměchu. „Upřímně, já jsem tak časově zaneprázdněná, že Twitter nestíhám kontrolovat. Snad si užijete příští díl,“ dodala.

Herečka má ale naštěstí i mentálně vyspělejší fanoušky, kteří se do jejího vzhledu nemají zájem nijak obouvat. „Lidi jsou akorát zlí, já viděla dva zamilované lidi. Vážně si myslíte, že vetší holky nemůžou nic takového zažít,“ uvedla E! online fanynka seriálu.