Anna se zúčastnila prominentního plesu debutantek, jenž je pro dívky z prominentních či aristokratických rodin důležitým milníkem v životě. V Kensingtonském paláci se objevila v bílých šatech s odhalenými rameny. Do vyčesaných vlasů usadila korunku posázenou diamanty.

Debutantky mají na sobě tradiční bílou, podobně jako u nevěsty se historicky jednalo o symbol čistoty. Pro tento ročník šaty navrhovala Emma Victoria Payne, momentálně nejpopulárnější návrhářka svatebních šatů v Londýně,“ uvedl Lukáš Kroulík, organizátor plesu, pocházející z České republiky.

„Děvčata byla nadšená a samozřejmě nervózní. Ale měla za sebou téměř roční školení networkingu, fund-raisingu a etikety, takže byla na vše připravena,“ doplnil Kroulík.

Co jim ples debutantek přinese do budoucna? „Ples je výbornou příležitostí, jak navázat kontakty s lidmi, které mohou dívkám pomoci v jejich kariéře. Jelikož ples královny Charlotte je vrcholem společenské sezóny, chodí na něj velmi vlivní lidé,“ vysvětlil organizátor.

„Je mi líto, že za těch šest let, co jsem já jako Čech kreativním ředitelem akce, byla jen jedna česká debutantka. V roce 2013 to byla Claire Klingenberg. Na druhou stranu byla zároveň důkazem, že Češky jsou nejkrásnější. Jako jediná se totiž v moderní historii plesu dostala na titulní strany světových novin, například britských Daily Telegraph nebo kanadských Vancouver Sun,“ dodal Lukáš Kroulík.

Na ples Annu doprovodila i její matka, ruská modelka Angela Ermakova (47). Ta s Beckerem strávila vášnivou noc na schodech restaurace Nobu a o devět měsíců později byla Anna na světě. O otcovství Beckera není pochyb, vždyť vypadá, jako by tenistovi z oka vypadla!

Fotogalerie
5 fotografií