21. září 2019
Svátek slaví Matouš, zítra Darina

Kdo se vám nejvíc líbil ze seriálu Přátelé? Podívejte, jak se hvězdy změnily po 21 letech

/
 • Jak se změnily hvězdy seriálu Přátelé?
  10. září 2015 ● 05:09

  V paměti televizních diváků zůstanou herci Matthew Perry, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox a Matt LeBlanc vždy nerozlučnými Přáteli. Jak se hlavní hvězdy úspěšného seriálu 90. let změnily za posledních dvacet let?

 • 1.

  Matthew Perry (45) - Chandler

  Nemotorný Fešák Chandler, který si v seriálu vzal krásnou Monicu v podání Courteney Cox, prošel ze všech svých kolegů největší proměnou. Zešedivěl a ztloustl. Na jeho vzhledu se podepsala závislost na alkoholu a lécích, které začal brát v roce 2007 po ošklivé autonehodě. Nyní abstinuje.

  Matthew Perry si zašel do lékárny vyzvednout léky.
  Matthew Perry si zašel do lékárny vyzvednout léky.
  Autor: Profimedia.cz

 • 2.

  Courteney Cox (51) - Monica

   

  Mladistvý vzhled si Courteney Cox udržuje i díky botoxu, ale odmítá, že by někdy podstoupila plastickou chirurgii. Ovšem, když se v srpnu objevila na premiéře filmu Hand of God, svým oteklým vzhledem šokovala. Začalo se spekulovat, zda nepodstoupila plastiku obličeje.

  Courteney Cox šokovala svým vzhledem.
  Courteney Cox šokovala svým vzhledem.
  Autor: profimedia.cz

   

 • 3.

  Jennifer Aniston (46) - Rachel

  Jennifer Aniston patří k nejkrásnějším herečkám v Hollywoodu. Od kultovního seriálu Přátelé se její vzhled příliš nezměnil. Pětkrát týdně dře hodinu a půl v posilovně a drží přísnou dietu.

  Jennifer Aniston
  Jennifer Aniston
  Autor: profimedia.cz

 • 4.

  Lisa Kudrow (52) - Phoebe

  Také Lisa Kudrow patří k těm herečkám, které vyhlazují vrásky pomocí botoxu. Tu a tam to přežene a do společnosti vyráží s naprosto vyžehleným obličejem. Naposledy se ale pochlubila strhanou a nenalíčenou tváří, když vystupovala z auta. V tu chvíli by ji poznal málokdo.

  Lisa Kudrow vypadala jako zmoklá slepice.
  Lisa Kudrow vypadala jako zmoklá slepice.
  Autor: profimedia.cz

 • 5.

  Matt LeBlanc (48) - Joey

  Ženy po něm prahly už za dob jeho největší slávy, když v Přátelích hrál neúspěšného herce. Sice neměl příliš inteligentní postavu, zato to byl hotový lamač srdcí. Dnes trochu zešedivěl, ale pořád mu padají ženy k nohám.

  I s šedinami je Matt LeBlanc stále fešák.
  I s šedinami je Matt LeBlanc stále fešák.
  Autor: Reuters

   

 • 6.

  David Schwimmer (48) - Ross

  Jednoznačně nejinteligentnější z partičky Přátel byl David Schwimmer alias Ross. Svou roztomilostí a neomaleností si získal srdce filmové partnerky Jennifer Aniston. Od té doby sice zestárl, ale jinak se vůbec nezměnil.

  Z Davida je táta na plný úvazek
  Z Davida je táta na plný úvazek
  Autor: profimedia.cz

  Fotogalerie
  15 fotografií

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

suov: Když to porovnám ze seriálem kde hraje Matonoha, Dejdar, tak tento byl o 200% lepší, než ten český, herci normálně oblečení nepotřebovali dělat ze sebe šašky jako Dejdar a další, prostě seriál Přátele, perfektní,,,

(10. 09. 2015 10:27)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy