6. červenec 2020

Ups! A je to venku: Když si známé celebrity nedají pozor na rozdováděné mořské vlny...

/
 • Nepadnoucí plavky a divoké vlny jsou zárukou trapasu...
  14. srpna 2015 ● 21:49

  Světové celebrity oblékly neposlušné plavky. Stačí nečekaná vlnka v moři a hned je trapas na světě. Je zkrátka dobré se zamyslet nad tím, jaké plavky si na koupání vybereme, mlsné objektivy fotografů jsou totiž všude...

 • 1.

  Jesicca Alba

  Sexy herečka Jesicca Alba asi podcenila sílu vln, protože její horní díl plavek se posunul z místa, kde měl správně být, a odhalil kousek z hereččina poprsí.

  Jesicca Alba

 • 2.

  Casey Batchelor

  Britská glamour modelka Casey Batchelor předvedla svoji luxusní postavičku a sexy růžové plavky. Vodou nasáklý horní díl si vymačkávala sama. 

  Casey Batchelor

 • 3.

  Rhea Durham

  Manželka Marka Wahlberga Rhea sice nepatří mezi ty nejvyvinutější ženy v oblasti poprsí, ale i tak je ráda, když to v jejích plavkách sedí tak, jak by mělo. Při úpravách horního dílu se jí podařilo ukázat vše.

  Rhea Durham

 • 4.

  Kate Moss

  Slavná modelka a rebelka Kate Moss se u moře odhaluje často. Tentokrát si nevšimla, že jí plavky sjely níž, než by měly. Nebo o tom věděla?

  Kate Moss

 • 5.

  Jennifer Aniston

  Novopečená manželka Jennifer Aniston patří k herečkám s úžasným sexy tělem. Občas ale zvolí nelichotivé svršky. Jako například tentokrát na svatební cestě v Cabu. Plavky, které měla herečka na sobě, jí udělaly opravdu nelichotivý tvar poprsí.

  Jennifer Aniston

 • 6.

  Roberto Cavalli

  Módní návrhář Roberto Cavalli se rozhodl vyvenčit svoji mladou přítelkyni na Sicílii. Podle fotografie však ale zatoužil vyvenčit i něco jiného. Jeho přítelkyně Lisa si sprchování jeho rozkroku zjevně užívala.

  Roberto Cavalli

 • 7.

  Eva Longoria

  I herečku Evu Longoriu zradily plavky. Při opalování ukázala bradavku a také něco navíc. Evo, co to břicho?

  Eva Longoria

 • 8.

  Kate Upton

  Modelka Kate Upton ví, kde jí bylo naděleno, a dokáže toho pořádně využít. Sexy fotomodelka napěchovala svoje airbagy do malých plaveček, u kterých hrozilo, že jí při každém pohybu vypadnou ven.

   

  Kate Upton

 • 9.

  Claudia Galanti

  Modelka Claudia Galanti zřejmě neodhadla sílu mořských vln, a když jí nezbedná voda stáhla horní díl plavek, rychle z ní utíkala ven. I když se však snažila, svoje vnady nepochytala. 

  Claudia Galanti

 • 10.

  Lindsay Lohan

  Věčná průšvihářka Lindsay Lohan se také vyrazila koupat. A rozhodně nebyla první ani poslední, která doplatila na zlomyslnost divokých mořských vln. Z plavek jí kvůli nim vypadlo celé prso.

  Lindsay Lohan

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

salto: Kozy, kozy, kozy....

(17. 08. 2015 09:49)

hofihofi: Nadherne pri tlacenici v tram, ze?

(15. 08. 2015 22:19)

fotrpjotr: Nechápu,proč se stydí za prsa a proč by se tak nemohlo chodit na veřejnosti.

(15. 08. 2015 15:28)

vosavopruz: jsi moc krutej,já bych prosil všechny gaye a lesbičky at už nedělaj žádné průvody a další blbosti.Jdu stavět zábavný park na PC,pařanům zdar

(15. 08. 2015 14:28)

kapsa72:  ta Claudia Galanti by nebyła spatna covece

(14. 08. 2015 22:35)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy