11. prosinec 2019
Svátek slaví Dana, zítra Simona

Devět nejlépe placených seriálových hvězd světa!

/
 • Devět nejlépe placených seriálových hvězd světa!
  10. května 2015 ● 14:58

  To, že nás skoro každý den baví prostřednictvím televizních obrazovek, je možná stojí hodiny práce a tvrdé dřiny, ale na druhou stranu jsou za to královsky placeni. Díky tomu, že my, diváci, si je pouštíme týdny, měsíce, dokonce i roky do svých obýváků, je pro ně práce zlatý důl. Která seriálová hvězda vydělává nejvíc a topí se v penězích?

 • 1.

  Ashton Kutcher (37)

  Díky tomu, že Ashton Kutcher nahradil Charlieho Sheena v sitcomu Dva a půl chlapa, dolárky se mu jen sypou. V loňském roce dokonce byl nejlépe placenou hvězdou seriálů. Za veškeré své seriálové aktivity si už odnesl kolem 620 mega!

  Ashton Kutcher

 • 2.

  Jon Cryer (50)

  Ani seriálový kolega Charlieho Sheena a Ashtona Kutchera si nemůže stěžovat na svou výplatu. Sice za Kutcherem trošku zaostává, ale i tak mu Dva a půl chlapa přineslo do kapsy už 540 miliónů korun.

  Jon Cryer

 • 3.

  Neil Patrick Harris (41)

  I když poslední klapka seriálu Jak jsem poznal vaši matku už dávno padla, popularita tohoto sitcomu nezná mezí. Stále dokola se podobně jako Přátelé vrací na obrazovky. A nejoblíbenější postava? Samozřejmě Barney Stinson a jeho tisíce fórků a trhlých historek. Díky tomu se herec Neil Patrick Harris nejen proslavil a posbíral desítky ocenění, ale taky si přišel na slušnou sumičku téměř 400 miliónů korun!

  Neil Patrick Harris

 • 4.

  Mark Harmon (63)

  Díky jeho dlouhodobé spolupráci s CBS a působení v seriálu Námořní vyšetřovací služba se dostal Mark Harmon mezi nejlépe placené seriálové hvězdy. Jeho výdělek činí k dnešnímu dni okolo 400 miliónů korun.

  Mark Harmon

 • 5.

  Patrick Dempsey (49)

  Co na tom, že jeho postavu ze seriálu Chirurgové údajně scenáristé vyškrtli. Jako doktor Derek Shepherd si vydělal slušných 330 mega a v podstatě už nemusí hnout ani prstem. I když teď ho čeká zřejmě dosti drahý rozvod...

  Herec a model Patrick Dempsey

 • 6.

  Angus T. Jones (21)

  V seriálu Dva a půl chlapa se objevil ve svých 10 letech, od té doby pravda už vyrostl v pořádného mužského. I když nebere tolik, co jeho starší kolegové, přesto jeho roční plat sahá k astronomickým 280 miliónům!

  Angus T. Jones

 • 7.

  Tim Allen (61)

  Herec Tim Allen se nejvíce proslavil seriálem Kutil Tim, který měl osm sérií. Oblíbený rodinný sitcom mu údajně vydělával 280 miliónů ročně.

  Tim Allen

 • 8.

  Charlie Sheen (49)

  Osm let v seriálu Dva a půl chlapa z něj v jisté době dělalo nejlépe placeného herce. Jenže nakonec mu producenti zatnuli tipec a ze seriálu ho vyšoupli. I tak bral dobrák Charlie okolo 260 miliónů ročně.

  Charlie Sheen má slabost pro dámy.

 • 9.

  Michael C. Hall (44)

  Je jasné, že hrát sériového vraha se vyplácí. Osm sérií z něj udělalo hvězdu a taky prachatého muže, který každoročně odnášel do své banky 260 mega!

  Michael C. Hall alias Dexter

StarDance 2019

Sledujte dění kolem desáté řady soutěže StarDance.

Taneční páry Porota Další řady

 

 

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

anka: Bylo to vtipne na zacatku, pak uz nea bez Charlie se na to nedalo divat vubec....je spousta skvelych serialu - jenze asi jsou prilis drahe aby je ctv koupila....

(10. 05. 2015 16:59)

naidka: Z uvedených emerických seriálů sleduji jenom Chirurgy, ostatní neznám.

(10. 05. 2015 15:55)

naidka: Potom se nedivím, že Petr Rychlý coby primář Mázl z Růžovky má málo.

(10. 05. 2015 15:53)

jussuf: Aj keď 2 1/2 chlapa už nie je bez Charlieho Sheena to pravé orechové, je to jediný TV seriál, ktorý sa dá pozerať.

(10. 05. 2015 15:23)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy