Potoky slz a smíření se s osudem, tak vypadal emotivní proslov slavné kanadské zpěvačky Céline Dion, která ve středu ohlásila svůj velký comeback. Podle všeho však nejde jen tak o nějaký rozmar, ale činí to na přání svého manžela Reného Angélila (73), který bojuje s rakovinou.

Konečně mohu svým fanouškům říct, že se vracím do Caesars Palace. Bylo to přání Reného, ať se vrátím. Zatímco moje rodina bude vždy moje priorita, moji fanoušci jsou pro mě stejně tak důležití. Začínáme 27. srpna a René tam bude se mnou,“ řekla Dion.

Mám strašný strach, že ho ztratím, protože je to zlé. Ale musím svému manželi a dětem ukázat, že jsem silná,“ přiznala zpěvačka. Céline Dion ukončila svou kariéru loni, když zjistila, že jejímu manželovi a manažerovi byla opětovně diagnostikována rakovina. Od té doby se kanadská diva stáhla z veřejného života a obětavě se starala o svého chotě. „Nemůže používat ústa. Nemůže jíst. Tak ho krmím já. Máme kojeneckou lahev. Musím ho krmit třikrát denně,“ smutně přiznala Celine.

Poprvé byl René diagnostikován s rakovinou hrtanu v roce 1999, druhý nádor z krku mu musel být odstraněn v prosinci 2013. Nyní se spekuluje, že zpěvaččin návrat je proto tak rychlý, že Renému už nezbývá moc času. Právě on byl tím, kdo zpěvačku dovedl k světovému úspěchu a vždy ji podporoval. A toto má být poděkováním jeho práci.   

Fotogalerie
11 fotografií