Je to šok! Přestože cyklistická nehoda byla opravdu vážná a Bono Vox tehdy utržil četné zlomeniny a šrámy, nikdo by v tu chvíli nečekal, že se z toho zpěvák a frontman kapely U2 nedostane. „Zřejmě už nikdy kvůli té nehodě nebudu moct hrát na kytaru,“ oznámil se na webových stránkách kapely Bono.

Zpěvák má teď titanový loket, který mu dosti omezuje pohyb a bohužel se nepojí ani s hraním na hudební nástroj. Bono se rovněž nechal slyšet, že vůbec samotné brnkání na kytaru mu strašlivě chybí, ale že stále doufá, že se to ještě nějakým zázrakem a poctivou rehabilitací zlepší. „Nejsem schopný s tím fyzicky hýbat, ale budu tvrdě dřít,“ řekl zpěvák, kterého spolu s jeho kapelou čeká už v květnu velké turné.

Nehoda, která se mu stala zřejmě osudnou, se stala vloni v listopadu, kdy Bono spadl, když se chtěl vyhnout jinému cyklistovi. Do nemocnice ho poté převezli s velkými bolestmi, protože měl několik zlomenin a to včetně zlomeniny v oblasti oční klenby, trojitou zlomeninu levé lopatky a komplikovanou zlomeninu levé paže.

 

Fotogalerie
9 fotografií