Až na twitteru narazíte na fotku své oblíbené mužské celebrity, jak se obskurně drží za rozkrok, věřte, že je to pro dobrou věc. Podobně jako nedávná kyblíková výzva teď internetem hýbe kampaň ‪#‎FeelingNuts (doslovně ‚osahávání koulí‘, ale také přeneseně ‚cítit se bláznivě‘, pozn. red.). Celá akce nabrala na popularitě, když se začaly připojovat i celebrity.

Mezi první patřil Hugh Jackman aka Wolverin. Známý australský herec se i s kamarády vyfotil (a natočil na video) v posilovně, kde očividně tráví většinu svého času.

A podobně jako u kyblíkové výzvy i zde se lidé nominují, tentokrát aby tu vaší fotku nějakým způsobem trumfli. Jackman mimo jiné vybral herce Rickyho Gervaise, nejvíce známého ze seriálu Kancl.

Na stránkách checkonetwo.co.uk najdete i instruktážní video – protože rakovina není žádná sranda a neměla by se podceňovat. Vedle něj se na této stránce objevily i fotografie britského kuchaře Jamieho Olivera, herce Willa Arnetta (Studio 30 Rock) a modela Davida Gandyho. Ovšem i dámy podpořily tuto akci – mezi nimi například zpěvačka Ellie Goulding. Tak, kdo se ještě připojí?

 

Fotogalerie
6 fotografií