Léta čelila mexická zpěvačka dotazům novinářů a fanoušků, co je pravda na tom, že tuto operaci podstoupila. Když letitou fámu nyní vytáhli při jakémsi rozhovoru, ukázala foto jako „důkaz“. Dva páry žeber naložené do lihu zavřené do zavařovací sklenice.

„Všem mým milovaným fanouškům. Toto je důkaz. Miluju moje slavná žebra. Uchovávám si je celá dlouhá léta. Příběh nekončí…“, napsala pod fotku zpěvačka, pro niž by to očividně nebyla jediná plastická operace, kterou v životě podstoupila.

Na první pohled se čtyři kosti neliší od zbytků, které zůstanou po konzumentech grilovaných žebírek. Je tak možné, že si zpěvačka nejprve pochutnala na vypečené večeři a pak ji napadlo pobavit se na účet fanoušků.  

„Myslíte si, že jsem si nechala odstranit žebra, abych byla hubenější? Ano, nebo ne?“ dala královna telenovel pod video, na němž se nad zavařovačkou s kostmi usmívá jak měsíček.

Thalía, celým jménem Ariadna Thalia Sodi Miranda, dostala první angažmá, když jí byl teprve jeden rok. Jako miminko se dostala do reklamy. Za svůj život prodala 40 milionů desek po celém světě.

Mexická zpěvačka není jediná, o které se říká, že si nechala odstranit žebra. Říká se to také například o zpěvačce Cher nebo o zpěvákovi Marilynu Mansonovi. Ten prý podstoupil tuto operaci proto, aby byl ohebnější a mohl se sám orálně uspokojovat.

Fotogalerie
9 fotografií