Vyprodaná arena praskala ve švech a atmosféra byla unikátní už krátce před vystoupením. Poté, co se americká megastar objevila na pódiu, nebylo slyšet vlastního slova.

Video
délka: 03:05.87
Video se připravuje ...

EXLKUZIVNĚ Justin Timberlake: Praha mu ležela u nohou! David Turek

V první části přivedl publikum do varu a totálně si ho podmanil. Ani před českými fanoušky neporušil svou tradici a během koncertu do sebe kopnul jednoho panáka Tequily. "Na zdraví!" zvolal v lámané čestině a v rychlosti panáka vypil.

Video
délka: 03:04.12
Video se připravuje ...

Koncert Justina, vznášel se nad hlavami David Turek

Po přestávce šokoval efektem posuvného pódia, které se přesunulo k nejzazším místům. Ze zadních řad se tak staly první. V závěru se klaněl publiku a vysloužil si standing ovations za celé své nezapomenutelné vystoupení. "Jde o jednoznačně nejlepší koncert poslední doby v Praze," uvedl krátce po koncertu reportér Blesku.

Justin Timberlake předvedl v Praze fenomenální show.
Autor: David Turek

Timberlake předvedl standardně skvělou show, nabitou speciálními efekty a podpořenou svým pěveckým talentem, který jde naprosto napříč snad všemi žánry a styly.

"Praha je zkur*** krásná! Jste tu, je tu ještě někdo??? Wow, vy jste do pr**** ještě tady? Mám pokračovat? Vidím tu hodně dětí a jsem za to vděčný a šťastný. Slibuji vám, že se vrátím," vzkázala světová megastar publiku ve svém krátkém intermezzu.

Justin Timberlake předvedl v Praze fenomenální show.
Autor: Pavel Machan