Culkinovi se nepřátelského přijetí dostalo v klubu v anglickém Nottinghamu. Vystupoval tu se svou revivalovou kapelou Pizza Underground, která hraje písně skupiny Velvet Underground. Fanouškům se ale jejich produkce příliš nezamlouvala a do kapely začaly létat láhve. „Proč to sem házíte? Raději bych to vypil,“ pokoušel se fanoušky vtipem uklidnit z pódia Culkin. 

Posluchače se nepodařilo uchlácholit ani pizzou, kterou Culkin rozdával do publika, když zpíval parodii na Lou Reedovu píseň Perfect Day s názvem It’s a Pizza Day. 

Ani píseň nedohráli a z hlediště se ozvalo bučení. „Proč to proboha hrajou. Je to příšerné, možná Američanům se to líbí,“ nechal se slyšet jeden z nespokojených fanoušků.

Jemu ani spoluhráčům se fanoušky uklidnit nepovedlo. Lahve létaly dál. Poté, co dvě zasáhly přímo Culkina a další členy kapely, koncert ukončili. „To je konec představení. Dobrou noc,“ řekl Culkin do mikrofonu a s celou kapelou se pakoval z pódia.

Ochranka pak všechny členy kapely odvedla do dodávky a skupina odjela na hotel, kde se musela z nepodařeného koncertu dlouho vzpamatovávat. Později se na twitteru skupiny objevil vzkaz fanouškům: „Děkujeme Nottinghame. Je nám líto, že pár lidí zkazilo show všem.“

Kapela pak koncert komentovala na twitteru
Autor: Twitter.com