Cílem jejich vtípku se stala střecha Rockefellerova Centra v New Yorku, kde sídlí televizní stanice NBC. Tam si Diaz a Fallon počíhali na lidi, kteří se tam rozhodli zvěčnit, a v nestřeženém okamžiku jim skočili do záběru. "Zeptali jsme se jich, jestli chtějí vyfotit a řekli jim, že to bude snímek pro internetovou stránku NBC. Nebyla to pravda," popsal se smíchem moderátor. Stejně tak lidé netušili, co se za jejich zády bude odehrávat za show...

Fallon se s Diaz nejdříve domluvil za rohem na tom, co dotyčným provedou a jak jim jejich společný snímek »zkazili«. Jednou vystřihli slavnou pózu z Charlieho andílků, v němž si herečka zahrála jednu z hlavních rolí, podruhé za zády turistů ukusovali bagetu, poskakovali, zkoušeli karatistické výkopy nebo si na hlavu dali obří klobouk ve stylu zpěváka Pharrella Williamse.

Když turisté zjistili, co se za jejich zády dělo, spadla jim brada a nevěřícně zírali. Kdo by se ale na dvojici umělců zlobil? Zatímco někdo dělá všechno možné, aby měl fotku s někým slavným, jim hollywoodská hvězda Cameron Diaz skočila do záběru sama!