Johnny Depp patřil mezi staré mládence, kteří se již nikdy neožení. Bralo se to jako samozřejmost. Vždyť ani jeho expřítelkyně Vanessa Paradis, se kterou strávil 14 let a která mu porodila dvě děti, ho nepřinutila k tomuto velkému gestu. A Johnny pro to měl lehké vysvětlení. „Vanessa má tak skvělé příjmení, vyčítal bych si, kdybych jí ho pokazil,“ ospravedlňoval svoji zdrženlivost Depp.

A proč zrovna mladičká Amber se stane jeho chotí? „Někdy i z věcí, které se zdají být jednoduché, jde strach. Myslím, že věk, zkušenosti a moudrost nabytá věkem nás nakonec povzbudí k tomu, abychom udělali to, na co jsme předtím neměli odvahu,“ narazil při svém rozhovoru pro magazín Télé 2 i na minulost s Vanessou.

A protože Johnny není troškař, před svoji vyvolenou poklekl dokonce se dvěma zásnubními prsteny! „První jsem navrhl já sám, je na něm umístěno více prvků, které mají význam pro náš vztah, ale vznikla z toho nakonec obrovská věc s diamantem velkým jako lidské oko,“ prozradil herec. Druhý koupil Depp v klenotnictví.

Který z těchto dvou skvostů se Amber rozhodla nosit, nikdo neví, její ruku ale zdobí šperk opravdu nepřehlédnutelný!