Blesk: Jste v Praze od pátečního večera, stihla jste zajít někam do klubu, nebo na večeři?

Melanie C: Přiletěla jsem hodně unavená a nesmírně se těšíla na postel, cestou z letiště jsem viděla z auta Karlův most, ten velký nasvícený hrad. Byl to krásný pohled, tak snad mi vyjde čas tam zajít.

Chystáte se ochutnat nějaké typicky české jídlo? Například vyhlášenou svíčkovou s knedlíkem?

Naštěstí nepatřím mezi ženy, které si musí hlídat postavu, a klidně si můžu dovolit jíst i knedlíky. Dokonce tam, odkud pocházím a kde jsem vyrůstala – v severní Anglii –, jsou podobná jídla. Ráda ochutnám, pokud na ni někde narazím.

Aspoň české pivo už znáte?

Mám ráda pivo obecně, a vím, že ho budu pít večer po vystoupení. Musím přiznat, že se těším, až ho ochutnám. Zatím jsem v pátek večer v hotelu stihla pár skleniček vašeho vína a to bylo skvělé.

Přivezla jste do Prahy také dcerku?

Ne, bohužel, jsem tu jen na velmi krátké náštěvě. Ale rozhodně se sem ještě vrátím! Mám tu kamaráda, kvůli kterému jsem tady. Jmenuje se Peter Aristone a je to Slovák. Nazpívala jsem s ním novou píseň a s tou tu i vystupujeme.

Jak to máte se Spice Girls? Vídáte se ještě vůbec?

Prožily jsme toho společně opravdu hodně a mám holky moc ráda. Když je možnost, tak se vidíme.

A co návrat Spice Girls?

Pokud to někdo bude chtít a nám se to podaří časově sladit dohromady, tak ano. Naposledy jsme vystupovaly na olympiádě v Londýně a bylo to moc fajn.

Video
délka: 03:44.68

Sporty Spice Girl Melanie C je v Praze! David Turek, Marek Pátek