Zdrcený Mick Jagger se se svým žalem pere po svém! A kolegové z toho mají strach. Jagger se totiž uzavřel do sebe a s nikým příliš nekomunikuje, navíc přestal i jíst a v noci nezamhouří oči. Jeho smutek je prostě až příliš velký! „Od chvíle, kdy se dozvěděl tu hroznou zprávu, nespí. Sebevraždě L´Wren nemohl předejít, ale přesto prožívá neskutečná vnitřní muka,“ řekl zdroj blízký kapele. „Tohle je příšerná zpráva a teď je důležité, abychom se všichni semkli a Micka podrželi,“ svěřil se kytarista Ron Wood (66).

Vyrojily se ale zvěsti, že ostatní členové Rolling Stones nazývali L´Wren Scott Yoko Ono. „Když ji viděli, tak jí vždycky řekli: „Tak pojď, Yoko.“,“ prozradil zdroj blízký skupině pro New York Post. Naráželi tak na ženu Johna Lennona, která zapříčinila rozpad další legendy skupiny Beatles.

Ostatní ji neměli rádi kvůli tomu, že chtěla mít vždy vše a všechny pod kontrolou. Pro jejich asijské turné měla navrhovat kostýmy pro celou kapelu. „Nakonec ale oblékala jen Micka,“ prozradil zdroj.

Z australského turné, které kapela kvůli smutné zprávě odložila, se Rolling Stones vrátili až dnes. Na letišti v Perthu se Jagger objevil celý v černém a okamžitě z auta zamířil do soukromého letadla, které s nimi doletělo do Abú Dhabí a následně zpěvák pokračoval do New Yorku, kde bude zařizovat pohřeb.

L´Wren byla nalezena mrtvá ve svém manhattenském bytě v pondělí odpoledne.