Jordan Belford se narodil a vyrůstal v židovské komunitě v New Yorku. Během studií na střední škole kšeftoval s italskou zmrzlinou, na které se mu podařilo vydělat 20 000 dolarů. Po studiích Jordan zaměstnal několik přátel z dětství a s nimi zaplnil pozice na vysoké úrovni své firmy. Původně byla založena s nejlepšími úmysly, ale brzy se změnila ve stroj na vydělávání špinavých peněz a stala se jednou z největších a nejvlivnějších makléřských firem na světě.

Důležitou roli v jeho životě hrály ženy. Do chomoutu ho dostaly ale jen dvě z nich. První z nich, kadeřnice Denise Lombardo se stala jeho první manželkou, ve filmu je ale přejmenovaná na Teresu Petrillo. Jejich manželství nevydrželo ani deset let, když si nabrnknul krásnou modelku Nadine Caridi.

Video
délka: 01:00.71
720p 480p 360p 240p

Leonardo DiCaprio: Kde souložil na matraci z peněz? Tomáš Polák, Reuters

S tou svoji první manželku podváděl a nechal se dokonce nachytat in flagranti. Tolerance ale první manželce chyběla, a tak se s ním dala rozvést. Blonďatá kráska ale nebyla jen nějakým manýrem a nakonec se stala jeho druhou manželkou.

Nadine Caridi stála po jeho boku právě během doby, ve které se odehrává děj filmu Vlk z Wall Street. Jordanovi porodila během manželství dvě děti. Belford byl do krásné Nadine, která se ve filmu jmenuje Naomi Lapaglia, natolik zamilovaný, že po ní dokonce pojmenoval svoji jachtu „The Nadine“.

Před setkáním s budoucím manželem byla Nadine modelkou pro Miller Lite během fotbalových pondělních nocí. Nadine o rozvod s Jordanem požádala po jeho zatčení za praní špinavých peněz.

Video
délka: 02:06.83
1080p 720p 480p 360p 240p

Vlk z Wall Street Bontonfilm