Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones se prvně rozešli již v srpnu loňského roku, po několika měsících odloučení se ale na Vánoce dali znovu dohromady. Dokonce začali opět nosit své snubní prsteny! Idylka ale netrvala dlouho.

Vánoce a Nový rok spolu ještě strávili ruku v ruce, poté se ale začalo opět vše hroutit. K záchraně vztahu jsou totiž potřeba dva a podle všeho jediným, kdo se snažil v tomto manželství, byl Douglas. Catherine se dokonce nechala slyšet, že to byla největší chyba, v době návratu prý zažívala dokonalé rodinné peklo.

Ke společně stráveným svátkům ji totiž donutil jak manžel Michael, tak její matka Pat, která stále doufala, že by se manželství její dcery mohlo podařit zachránit. To se ale nestalo. „Jejich návrat k sobě byl naprostou katastrofou a dospěli k tomu, že už není cesty zpět. Rozvod je nevyhnutelná,“ řekl zdroj pro americký National Enquirer.

Michael tak nejspíš zůstane na stará kolena sám, nepomohly mu ani vyznání lásky v rámci děkovné řeči při přebírání Zlatých glóbů. Tam se vyznal ze svých citů ke své budoucí exmanželce. Té i všem svým dětem věnoval získanou cenu s tím, že je všechny miluje.

Ani to však jeho dlouholetou manželku, která mu stála věrně po boku i při léčení rakoviny, neobměkčilo a schyluje se k definitivnímu rozvodu. Proběhne v klidu, nebo na sebe manželé vytáhnou špínu?