Conrad Murray byl letos předčasně propuštěn z vězení, kde si měl odpykat čtyřletý trest za neúmyslné zabití krále popu. Tomu píchal anestetikum v takové míře, až ho zabilo a nikdo mu už nebyl schopen pomoci.

A před nedávnem si Murray pustil hodně pusu na špacír. Prozradil, že každý večer držel v ruce Jacksonův penis a pomáhal mu s vyprazdňováním, protože byl zpěvák neschopný zadržet moč. Mimo to ale prohlásil, že Jackson nikdy nespal s Rowe, se kterou má dvě děti a dokonce prý oba vtipkovali o tom, že by s ní spát nikdy nechtěli.

Hněv Jacksonovy exmanželky

A to Jacksonovu druhou manželku rozzuřilo doběla. „Do roka a půl ho zastřelí Jacksonův fanoušek a já koupím kulku. Nezastřelila bych ho přímo, ale s radostí bych koupila kulku,“ prohlásila serveru TMZ.com. A pak urážela doktora ostošest a servítky si rozhodně nebrala.

„Kdybych měla psa, který by vypadal jako Murray, oholila bych mu p***l, donutila ho chodit pozpátku a ještě bych mu dala paruku,“ barvitě vylíčila Rowe. „Alespoň já můžu chovat zvířata, on ani nemůže psát předpisy,“ uzavřela Rowe, která se stará na statku o koně, rozhořčeně.