Miley Cyrus zvládá šokovat fanoušky stále dokola. Naposledy se jí to povedlo na předávání hudebních cen MTV European Awards za rok 2013. Pořadatelé sice slibovali, že diváky čeká velice rušný a nezapomenutelný večer, ale netušili kam, až tato mladá zpěvačka zajde!

Miley vyrazila dech přítomným hvězdám i fanouškům hned na začátku večera, když dorazila v šatech, které zakrývaly zpěvačce jen to nejnutnější. Její skromná róba se navíc absolutně nehodila ke slavnostní atmosféře, kterou mělo předávání nejvýznamnějších hudebních cen provázet. Její oblečení vypadalo spíš jako oblečení lehké děvy než bohaté zpěvačky, která si může dovolit koupit téměř cokoliv. To ale nebylo všechno!

Miley si totiž během vystoupení, na které si oblékla další ze svých pověstných modelů, zapálila přímo na pódiu ručně balenou cigaretu připomínající spíš jointa! Cyrus se při tom snažila být vtipná. Svoji cenu, kterou získala za její nejkontroverznější klip k písni Wrecking ball, si totiž snažila schovat do kabelky, ta se jí tam ale nevešla.

Podívejte, co jsem našla!

„Náhodou“ tam ale našla již zmiňovanou cigaretu připomínající jointa. „Nemůže se mi vejít do mé tašky…ale podívejte, co jsem našla!“ Radovala se nakonec Miley a před zraky všech diváků si zapálila přímo na pódiu.

Opravdu to byla jen nevinná ručně balená cigareta? Nebo se Miley přizpůsobila místní kultuře v Amsterodamu, kde se ceny předávaly, a zapálila si jointa?

Fotogalerie
12 fotografií