Ajay Rochester je známá svou účastí v reality show, kde se snažila shodit svá přebytečná kila.  Její snažení byla korunovaná úspěchem, když v roce 2007 dosáhla své vysněné váhy a vypadala skvěle. Nyní však ukázala své znovuoblé křivky na pláži, kam vyrazila se svým synem.   

 

Dětství pro Ajay nebylo šťastné a to ji nejspíše poznamenalo na celý život. Jako malá byla totiž adoptovaná a její nevlastní matka jí zneužívala. V té době tak mohla být zaseta semínka pro chronické přejídání se. To slavná Australanka dokázala překonat, když se přihlásila do reality show, kde jí odborníci pomohli shodit přebytečná kila.

Zdravý životní styl ale herečka a spisovatelka po skončení show nezvládla dodržovat a začala pomalu nabírat. Od roku 2007 tak prošla změnou, na jejímž konci bychom jí jen stěží poznali! Na začátku tohoto roku pro australské rádio 2Day FM přiznala, že v současné době přibírá tak jeden kilogram za týden. Celkově má tak nahoře neuvěřitelných 48 kilogramů! Za své tělo se však nestydí a klidně se jde koupat ve dvojdílných plavkách se vzorem americké vlajky! Zda se její syn za svou matku stydí nebo ne, je ve hvězdách.

Fotogalerie
11 fotografií