Známý akční hrdina, který se proslavil sérii Smrtonostná past, teď do podobné pasti sám padá. Jeho vystupování je totiž čím dál tím podivnější a vypadá to, že se Bruce pomátl. Jeho proslovy nedávají smysl a dokonce už při televizním rozhovoru plival vodu na zem.

Co je to s Brucem?

Že by Bruce s předstihem dostala stařecká demence? Nebo za tím jsou drogy? Ani jedno bychom netipovali. Možná jen prostě zoufale touží po pozornosti. Dny jeho největší slávy jsou dávno pryč a z Willise se pomalu ale jistě stává druhý Nicolas Cage. Bere i podivné a vedlejší role ve snímcích, nad kterými by před lety ohrnoval nos.

Proč mlčí?

Bruce přišel do londýnského studia pořadu Daybreak propagovat svůj nový film Red 2. V něm hraje přestárlého agenta, který se však nechce vzdát aktivní služby. Během interview Bruce žádné nesmysly neříkal, ale mezi větami dlouho mlčel a vypadalo to, že je myšlenkami úplně jinde.

Osudný župan

Vypadá to tedy, že chtěl Bruce Willis županem jenom na sebe strhnout větší pozornost. To se mu podařilo, opět si totiž všichni ťukají na čelo, co to ten Bruce vyvádí. Moderátorka pořadu Daybreak se však během celého interview chovala jako naprostá profesionálka a na župan se nezeptala.

Fotogalerie
5 fotografií