Eva Longoria (38) je znovu šťastná. Krizi z rozchodu s basketbalovým hráčem Tonym Parkerem( 31) se snažila zahnat randěním se zajíčky. Ani jeden ze vztahů však neměl dlouhého trvání a Longoria po nějakou dobu plnila stránky časopisů fotografiemi, na kterých opravdu šťastně nevypadala.

Seriálová Gaby Solis však netruchlila dlouho. V pořadu Ready for Love (Připraveni na lásku, pozn. redakce) se seznámila se soutěžícím Ernestem Arguellem (34) a velká láska na sebe dlouho nenechala čekat. Podle Longorie však nešlo o lásku na první pohled. "Předtím jsme byli opravdový přátelé a já věřím tomu, že proto je náš vztah tak výjimečný," okomentovala současný vztah americká herečka.

Právě novináři napomohli tomu, aby si dvojice uvědomila, jak to mezi nimi jiskří. "Myslím, že musíme poděkovat novinářům za to, že nám pomohli vidět to, co jsme my dva dlouho neviděli," řekla časopisu People spokojená Longoria.

Ernesto se zdá být skvělá partie. Oba totiž hovoří španělsky a spojuje je láska k Latinské Americe a filantropii. Pár nedávno vyrazil do Ernestovi rodné Nikaragui, kde Eva byla představena celé rodině.

Fotogalerie
12 fotografií