Britský herec se podle vlastních slov nesnaží a hlavně nikdy nechtěl být sexsymbolem. "Nesnažím se být sexsymbolem. To, že si to lidé myslí, je samozřejmě milé, ale také zahanbující," řekl pro magazín OK.

"Rád chodím každý den do posilovny, protože zároveň chodím na fyzioterapii. Ale když jdu na dovolenou, piji a jím co chci. Snažím se tak žít běžným životem, neboť podle mě moc práce škodí," prozradil herec s tím, že jeho rodina i přátelé se k němu pořád chovají stejně i přes mnoho úspěchů, které v herectví dosáhl.

Herec promluvil i tom, že mu nevadí zájem cizích lidí, ale nemá rád, když se s ním baví jako s celebritou." Jsem také jen člověk a mám rád, když se mnou lidé mluví jako rovný s rovným, a ne jako s někým, na koho se dívají v televizi. Necítím se být víc, než kdokoliv jiný," prozradil skromně Craig.

Daniel Craig je aktuálním představitelem legendárního agenta Jamese Bonda. Tuto úlohu zatím plnil ve třech filmech, a to v Casino Royale (2006), Quantum of Solace (2008) a nyní v posledním snímku Skyfall. 

Craig je ženatý s herečkou Rachel Weisz se kterou se tajně oženil v roce 2011. Skromné svatbě tehdy přihlíželi pouze čtyři nejbližší lidé.

Fotogalerie
6 fotografií