Kerestešová se zřejmě nebojí ničeho a o odvaze natočila i video s názvem Na vlastní kůži, které pak zavěsila i na své stránky. V Nigérii si dokonce chtěla alespoň na chvilku vyzkoušet život místních žen. „V kmeni Koma má každá v puse fajfku a celý den kouří tabák. Nevím, co v tom je. Ale vyzkouším to,“ řekla herečka přesto, že viděla, že domorodci jsou z tabáku v jakémsi transu.

„Aha, mají takové pytlíčky a v nich je tabák,“ zvědavě koukala do pytlíku ze zvířecí kůže. Aby si však Andrea mohla zakouřit, ženy jí daly do rukou kámen a kousek železa. Jejím úkolem bylo rozdělat oheň. „Auuu, strašně z toho bolí prsty,“ stěžovala si Kerestešová, které se ani snad po stopadesáté nepodařilo udělat plamínek. Zkouřené místní ženy se jí při tom hlasitě smály. Pak přišlo na řadu to, co měla Andrea v plánu kouřit, a podrobněji to přezkoumala.

„Tabákem pro komanské ženy je rostlinka se žlutými květy,“ divila se herečka. „ Ale co, jdu to vyzkoušet.“ To byla její poslední »střízlivá« slova. Pak už jen ze sebe po pár potáhnutích z fajfky dostala: „Fuj, divné to je,“ a s koulejícíma očima dodala: „Je mi strašně špatně…“

Fotogalerie
12 fotografií