Co Johnu Travoltovi i po všech těch obvinění nelze upřít, je jeho odvaha. Neodmítl totiž nabídku Amerického filmového institutu a dostavil se na galavečer, aby mohl poctít jednu z největších hereček.

Travolta zvládl celý večer s grácií. I když mu nemuselo být příjemné vystupovat po všech skandálech před hereckými kolegy, jako je Jennifer Aniston (43), Julie Roberts (44), či Meryl Streep (62), stejně působil vyrovnaně a během svého proslovu se usmíval.

Cenu za celoživotní přínos dostala herečka Shirley MacLaine (78). Oscarová herečka je známá z filmů, jako je Cena za něžnost, Zápas s Hemingwayem nebo Ocelové Magnólie.

Travolta to v poslední době nemá lehké. Herce totiž dostihl jeho tajný život. Vše propuklo tvrzením několika masérů, že je Travolta sexuálně obtěžoval. Poté se objevily fotografie, kde je herec v ženském oblečení s make-upem. Dokonce i jeho bývalá sekretářka potvrdila, že je herec homosexuál. Poslední zprávy tvrdí, že udržoval šestiletou aférku se svým pilotem. A manželka Kelly Preston (49) mu kvůli dvojímu životu vyhrožuje rozvodem.

Fotogalerie
7 fotografií