Dara dorazila na pondělní přenos v bílém topu, ležérních šedivých kalhotách a tělových lodičkách na vysokém podpatku. Svůj dokonalý outfit podtrhla zářivými šperky, dobovým účesem a dobře padnoucím make-upem.

Bílý top byl záměrně střižen tak, aby plně nahrával mužské fantazii. Jenže, když se Dara nahnula, poodkryla mnohem více, než by si v tu chvíli zrovna přála. Všichni tak mohli pohlédnout alespoň na okamžik na snědě opálená ňadra slovenské zpěvačky. A čím se ve výběru oblečení Dara inspiruje?

"U posledních dvou kol jsme se nechali inspirovat zpěvačkou Gwen Stefani, jejíž písničku jsme na začátku jako tým zpívali. Styling konzultuji se stylistou Filipem, ale vychází z mých představ. Navíc 99 % věcí je z mého šatníku. Stejně jako můj nedělní outfit. Boty značky Fendi, kalhoty Chloe, halenka je z LA od mé oblíbené anglické značky All Saints. A šperky? Prsten je diamantový a náramek je značka Giuseppe," řekla Blesk.cz Dara Rolins.

Její partner Rytmus byl oblečen celý do černé barvy. Dvojice vypadala elegantně a byla sladěna stříbrnými šperky s jistě drahými kameny. Na hrudi Rytmuse se tak pohupoval mohutný kříž, který během jejich společného focení Dara letmo přidržovala.

Fotogalerie
10 fotografií