Rumer Willis nejde ve šlépějích rodičů Bruce Willise (56) a Demi Moore, kteří jsou oba hollywoodští herci, ale rozjíždí hudební kariéru. Ve středu večer vystoupila v losangelském klubu High Low Middle, kam ji přišel podpořit i druhý manžel její matky, Ashton Kutcher. A to i přesto, že mu Moore dala vale a rozvádí se s ním.

"S Demi je konec, ale Rumer budu dál podporovat v tom, co dělá," řekl serveru TMZ.com. Podle svědků na koncertě hodně nahlas fandil. Pojí ho s Rumer jen přátelství, či je mezi nimi něco víc?

Demi kvůli Ashtonovi zkolabovala

Kutcher dostal kopačky kvůli věčným nevěrám. Ta poslední se na něj provalila loni v září. Krásnou Demi podvedl se studentkou Sarou Leal (23). Moore už jeho avantýr měla dost a po šestiletém vztahu se rozhodla, že se s ním rozvede.

Před měsícem přestala zvládat svou těžkou životní situaci, zkolabovala a skončila v nemocnici a následně v léčebně kvůli různým závislostem a problémům s příjmem potravy. Tuto sobotu se vrátila z dovolené v Karibiku, snad odpočatá a připravená na život od začátku.

Fotogalerie
10 fotografií