Ačkoliv se to nezdá, u hvězdy stříbrného plátna by finalistky České Miss mohly brát hodiny. Právě účast v soutěži krásy Claudii Cardinale katapultovala mezi nejžádanější herečky své doby.

Odměnou za úspěch v Miss Tunisko byl zájezd na mezinárodní filmový festival do Benátek. Od té doby stoupala hvězda Cardinale strmě vzhůru. Její krása nezůstala nepovšimnuta a z festivalu odjížděla s kontraktem na hlavní roli v kapse. Nejvíc ji ale proslavil film Tenkrát na západě.

Kevin Costner dal misskám košem

„I letos budeme mít příležitost přivítat na finálovém galavečeru České Miss zahraniční celebritu světového formátu. Je mi opravdu ctí, že tentokrát se diváci budou moci setkat s Claudií Cardinale, se symbolem krásy, talentu a ženskosti. Zároveň je důstojnou dámou, která může být pro všechny ženy, nejen královny krásy, vzorem,“ řekla Blesku Michaela Maláčová.

Původně měla předsedat porotě hollywoodská star Kevin Costner, ten však kvůli pracovním povinnostem musel dát České Miss košem. Důstojnou náhradou se za něj stala právě Claudia Cardinale.

Fotogalerie
8 fotografií