Krézlová se seznámila s atletickou hvězdou loni v létě v Praze. Bolt v hlavním městě propagoval sportovní značku, která ho sponzoruje. Česká modelka dělala na akci hostesku a »Jamajský blesk« se pak od ní skoro nehnul. Tehdy se Karolína na Facebooku pochlubila, že poznala Usaina a on je prostě nejlepší...

Mezi trojnásobným olympijským šampionem a českou modelkou vznikly vzájemné sympatie. Karolína se za ním letos v lednu vydala společně s kamarádkou až na Jamajku, kde žije. „Jako, tady je to samej sprinter! A všichni se motaj kolem dvou českejch buchet,“ psala z Karibiku Krézlová a posteskla si, že Bolt má nabitý program. „Zásada číslo jedna – nikdy nechoď s Jamajčanem. Zásada číslo dvě – nikdy nechoď s Jamajčanem připravujícím se na olympiádu. Zásada číslo tři – nikdy nejezdi na Jamajku,“ posteskla si na oko modelka.

Pětinásobný mistr světa si ale na Krézlovou čas udělal a vznikly z toho fotky, kde se k sobě hodně mají. Také pod fotkami na Facebooku napsala – Mr. Big (v překladu pan velký) a Boltovic rodina.

Česká kráska však jakýkoliv vztah s Boltem vehementně popírá. „Na Jamajku jsem jela sama s kamarádkou. Pana Bolta jsme potkaly náhodou a pouze se s ním vyfotily,“ tvrdila Blesku Krézlová. Podle fotek a zpráv z Jamajky to ale bylo více než jen náhodné setkání…

Krézlová prožila bouřlivý vztah se slávistou Belaidem

Modelka Karolína Krézlová už byla dříve známá tím, že tíhne ke sportovcům. Před třemi lety měla vztah s bývalým fotbalistou Slavie Tijanim Belaidem (24).

Prožili spolu několik zamilovaných měsíců. Pak ale přišel zlom. Záložník Krézlovou obvinil z toho, že spala s jeho nejlepším kamarádem. Několikrát jí sprostě nadával a dokonce ji i uhodil. Modelka se bála dalších fyzických útoků. Spekulovalo se o tom, že byla těhotná a Belaid ji přinutil k potratu. Nakonec se ve zlém rozešli.

Fotogalerie
4 fotografie