Záznam zveřejnila záchranná služba v Los Angeles. Moore byla po incidentu hospitalizována. Pak zahájila léčbu zaměřenou podle hereččiny mluvčí na její vyčerpání.

"Něco kouřila, není to marihuana, ale je to podobné vonné tyčince. Zdá se, že má nějaké křeče," řekla při telefonátu záchranářům přítelkyně Moore. "Měla nějaké problémy. Nevím, co brala," řekla další žena. Podle ní také herečka "jen hořela", nemohla mluvit a byla ve svém domě v Beverly Hills sotva při vědomí.

Úřady v Los Angeles uvedly, že části rozhovoru byly vystřiženy kvůli ohledu na soukromí herečky. Stejně tak nebyly zveřejněny pasáže narážející na konkrétní látky. Nicméně webový magazín zaměřený na celebrity TMZ.com uvedl, že jeden z přátel v hereččině domě řekl záchranářům, že vdechovala kysličník dusný, známý také jako rajský plyn.

Moore loni v listopadu požádala po šestiletém manželství o rozvod poté, co se ukázalo, že jí byl její třiatřicetiletý manžel Ashton Kutcher nevěrný. V novinách se pak často objevovaly snímky pohublé a přepadlé herečky.

Její mluvčí v úterý uvedla, že se rozhodla vyhledat odbornou léčbu kvůli "vyčerpání a aby celkově zlepšila svůj zdravotní stav", na kterém se podepsal stres z poslední doby.

Fotogalerie
9 fotografií