Prstýnky už odložili - Russell se bez něj pohyboval po Londýně, Katy na Havaji, kde strávila Vánoce se svými přáteli.

Žádost o rozvod zaslal na soud v Los Angeles herec Russell. Přitom ještě před měsícem se snažil zahnat mediální spekulace a tvrdil, jak je jejich vztah silný a vyrovná se se všemi nesnázemi. Katy se na začátku prosince vyjádřila dokonce v tom smyslu, že by s hercem, který si prošel nejrůznějšími závilostmi, od alkoholové, přes drogovou, až po sexuální, měla ráda děti.

Začali randit v létě 2008, vzali se na podzim 2009

Pár se poprvé setkal v létě roku 2008 při natáčení komedie Dostaň ho tam. Brand zde stvárnil jednu z hlavních rolí, Katy se mihla v jedné z rolí vedlejších. Randit spolu začali však až o několik měsíců později při dalším setkání na předávání cen MTV v Los Angeles.

Brand o tom, jak se dali dohromady, později vtipkoval: "Katy Perry zde nevyhrála žádnou cenu a když zůstala na stejném hotelu, jako já, potřebovala rameno, na kterém by se mohla vyplakat. Skutečným vítězem toho večera jsem se tedy stal já."

Události pak nabraly rychlý spád a v říjnu 2010 vyvrcholily netradiční svatbou v Indii. Od té doby to však šlo s hvězdným párem jen a jen z kopce...

Nyní to vypadá, že si v Novém roce nejspíš půjdou každý svou cestou. Russell Brand by se měl objevit po boku Toma Cruise v chystaném hudebním filmu Rock Of Ages, Katy Perry strávila většinu uplynulého roku na koncertní šňůře a do rádií se chystá vypustit další singl z nové desky.

Fotogalerie
9 fotografií