Svatebního obřadu na matrice v Moskvě se zúčastnili jen nejbližší rodina a přátelé. Nechyběla Ally dcera, populární zpěvačka a herečka Kristina Orbakaite (40) nebo  světoznámý režisér Andrej Končalovskij. Hostina byla opulentní. A není divu, když jí zaplatí jistý magazín, kterému pár prodal exkluzivní práva na svatební fotografie.

Konala se v italské restauraci Olivetti, protože Galkin miluje italskou kuchyni. Svatební dort byl zdobený perlami a figurkami novomanželů.

Zatímco pro Maxima je to první manželství, pro Pugačevu již páté. První svatbu měla v roce 1969, když si vzala litevského cirkusového umělce Mikolase Orbakase. Spolu mají dceru a rozvedli se v roce 1973.

Zpěvačka  si pak za tři roky vzala režiséra Alexandra Stefanoviče a hrála v několika jeho filmech. Rozvedli se v roce 1980. V roce 1985 si vzala producenta Jevgenije Boldina, po osmi letech se ale rozvedli. Rok poté se provdala za jednoho z nejpopulárnějších popových zpěváků v Rusku Filippa Kirkorova, který byl o 18 let mladší než ona. Rozešli se v listopadu 2005. Kirkorov však nechyběl na páté svatbě své exmanželky a přiletěl až z USA.

Fotogalerie
2 fotografie