Že se v Dařině životě objevil nový muž, milenec, naznačila ona sama už začátkem týdne. „Sex je nezbytnou součástí mého života. Přirozené pro mě je ho tedy mít, než nemít,“ prozradila v rozhovoru pro deník Blesk s tím, že ona rozhodně nestrádá. „To jak, kde a s kým mám sex si s dovolením nechám jen pro sebe. Necítím potřebu svěřovat se zrovna s touto problematikou světu,“ krčila rameny. „Mít po boku chlapa není samozřejmě na škodu, ale lásku nevyčarujete ani nevymyslíte. Prostě se musí stát,“ dodala, aniž by tušila, že k odhalení dojde už za pár dní.

S Rytmusem byla viděna při romantické procházce v ulicích Bratislavy, a podle zpráv ze zpěvaččina okolí se nejednalo o první rande. Ti dva se stýkají už delší čas. „Rytmus je drsňák, ale Dařino kouzlo s ním dělá divy. Ona vždy měla partnery, kteří se k ní moc nehodili. Stačí uvést třeba příklad Matěje Homoly – svérázného baťůžkáře, který měl s Darčou navenek jen málo společného,“ řekl zdroj deníku Aha!

Sama zpěvačka v pátek nezvedala mobilní telefon. „Jsou oba dospělí lidé a je to jen jejich věc,“ reagovala na dotaz manažerka Dary Eva Skallová.

Fotogalerie
9 fotografií