Přes třicet let žil se svou manželkou

Vašo Patejdl žije dva životy. Ten první žil se svou manželkou Alenou v jedné domácnosti celých jednatřicet let. Před třemi roky si dokonce pořídili velký rodinný dům, kam se společně se svými syny přestěhovali. Původní byt v Bratislavě přepsali na nejstaršího syna Václava. Alena si prý vždy přála velký dům se zahradou a Patejdl jí vyhověl. Zřejmě už tehdy tušil, že to bude náplast za nevěru. Patejdl v případě rozvodu dům přenechá manželce.

Hudebníkovo manželství bylo vždy poklidné. Manželka Alena učí angličtinu a vede firmu, která se věnuje tlumočnictví. Když v roce 1985 Patejdl odešel ze skupiny Elán, uvedl jako hlavní důvod rodinu. V té době se jim narodil druhý syn Robert. Nyní, když synové odrostli, rodinu opouští.

Čtyři roky udržoval tajný poměr s milenkou

Druhý vztah začal udržovat s Češkou Miluší (40), z kterého má nemanželského syna Benjamina. Patejdl se o svou druhou rodinu vzorně stará a pravidelně ji navštěvuje. Udělal to i před pár dny, jenže ho u toho tentokrát nachytali fotografové. V pátek přišel svou novou rodinku navštívit na sídliště.

Teprve nedávno se začalo v souvislosti s Patejdlem skloňovat slovo rozvod a nyní už se ví, kvůli komu člen Elánu opouští rodinu. Po 31 letech manželství s Alenou vyplavalo na povrch, že hudebník už minimálně čtyři roky vede dvojí život. Jeho srdce totiž patří Češce Miluši, která mu porodila syna Benjamína. I když Patejdl nejprve vše tajil, nakonec promluvil. "Chceme se v klidu a rozumně domluvit a najít přátelskou a korektní dohodu na nějaké východisko," řekl Patejdl.

Žena, která ho před lety okouzlila natolik, že kvůli ní opouští manželku a dva dospělé syny, v minulosti podnikala v oblasti ubytovacích služeb. Momentálně je na mateřské dovolené.

Fotogalerie
7 fotografií