Frances ke svým osmnáctým narozeninám dostala "posmrtný" dárek od svého otce. Už rok tak může čerpat ze stamilionového majetku, který jí otec odkázal, jakožto jedinému dědici. Není tedy divu, že její matka, která se o ni léta moc nezajímala, najednou Frances adoruje. Courtney zřejmě všechny své peníze utratila za bouřlivý život, který vedla několik let. Drogy, alkohol, večírky..

Zisky z autorských práv Kurta Cobaina se odhadují v přepočtu na 800 milionů korun! Navíc bude Frances dostávat z fondu kapesné 700 tisíc korun měsíčně. Courtney Love se o svou dceru právem obává. "Tolik peněz je pro 18letou holku strašně moc, nebude s tím umět zacházet. Mám strach, aby nechtěla zkusit drogy – má dost peněz na to, aby ji mohly zabít!"

Fotogalerie
5 fotografií

Naštěstí Frances posbírala více rozumu než její matka a vede zatím spořádaný život. Studuje, má přítele a večírkům se vyhýbá. Její babička Wendy a teta Kim, (Kurtova matka a sestra) bydlí o dva vchody dál. Courtney totiž dceru soud vzal z opatrovnictví, proto s ní nežije.

Courtney ale stále usiluje o to, aby její dcera ve světě showbyznysu prorazila a byla například slavnou herečkou. "Frances je tak nádherná, ale nechce být slavná. Měla dostat roli Belly v Twilight sáze, pak jí Tim Burton nabídl roli v Alence v Říši divů. Ale ona chce studovat, umí dobře dělat komiksové romány. Frances bude v pohodě," řekla Courtney v rozhovoru pro magazín You.

Kurt Cobain (20. února 1967 - 5. dubna 1994) se zastřelil brokovnicí ve skleníku svého domu na břehu jezera Lake Washington. 8. dubna ho tam našel elektrikář, lékaři stanovili dobu smrti o tři dny dříve. V jeho krvi při pitvě našli také smrtící dávku heroinu. U Cobainova těla ležel dopis na rozloučenou pro manželku Courtney a jejich dceru Frances Bean.