To, že Seal o sebe pečuje, je známá věc. Možná za to může jeho manželství se supermodelkou Heidi Klum, nebo přeci jen jeho popularita, při které se idol žen všech generací musí dobře prezentovat. Přesto ale někteří fanoušci a fanynky neskousnou, že si jejich oblíbený zpěvák s příjemným chraplavým hlasem lakuje nehty. Kdyby šlo o tradiční manikúru, tu podstupuje již hodně mužů, nejen metrosexuálů, ale hnědý lak na sebe poutá pozornost už z dálky. Nalakované nehty neunikly ani fotografům v Hollywoodu, kteří manželský pár vyfotili po večeři v restauraci Matsuhisa.

Seal ale neohromuje jen stylovým vzhledem. Jeho romantické písně si zamilovaly nejen ženy, ale i spousta mužů. Patří mezi ně takové kousky, jako je třeba Crazy, Silence nebo Secret, ke kterému mimochodem zpěvák natočil decentně lechtivý videoklip se svou ženou.

Seal neměl ale vždy jednoduchý život. Na internetu kolují informace o tom, že byl v sedmnácti bezdomovcem a přespával v metru. Nyní říká, že jen tvrdá práce ho dělá šťastným.

Fotogalerie
3 fotografie