Dvojice se do sebe zamilovala v roce 2003 při na natáčení filmu Alfie (Zlatíčka). Poprvé se pár rozešel v roce 2006 kvůli nevěře Juda Law s chůvou jeho dětí Daisy Wright. Dali si tříletou pauzu a pak se opět dali dohromady. Plánovali společnou budoucnoust, tomu nasvědčoval i fakt, že si pořídili společný dům v londýnském Highgate. Ten teď zřejmě zůstane prázdný.

Vztah je definitivně u konce

Law s Miller se měli brát letos v létě na anglickém venkově. Vdavky ale byly zrušeny. "Rozhodli se definitivně vztah ukončit. Bylo to společné a pokojné rozhodnutí. Jsou stále přátelé," řekl zdroj blízký páru časopisu People. Vztah, který by se dal přirovnat k horské dráze, trval s přestávkami sedm let.

Ve tříleté pauze chodil Law s několika ženami. V roce 2009 mu modelka Samantha Burk porodila dceru Sophii. S předešlou exmanželkou Sadie Frost má tři děti Rafferty (14), Iris (10) a Rudy (8).

Jude Law ale od modelky Burke odešel a vrátil se k Sienně. Obnovený vztah jim vydržel necelý rok. Oba se nyní věnují natáčení filmů. Miller se objeví v romantické komedii Nový rok a Law točí pokračování Sherlocka Holmese.