Christina Aguilera se v říjnu po pětiletém, spokojeně vypadajícím manželství rozvedla s partnerem Jordanem Bratmanem, se kterým má dvouletého syna Maxe. Nikdo nechápal, co se mohlo stát, že se pár rozhodl vztah ukončit.

Ani hádky, ani nevěra

Kolovaly zvěsti, že za to mohl buď lesbický vztah popové hvězdy, nebo hádky, které měly končit až krví... Zpěvačka dlouho mlžila, ale nakonec vyšla s pravdou ven. Rozvod nezapříčinily zálety ani hádky, ale to, že si Christina a Jason prostě přestali rozumět. Alespoň tak to řekla americkému magazínu o celebritách People.

„Začalo to být nezdravé pro oba. Byli jsme nešťastní,“ tvrdí. Potom jí došlo, že musí manželství ukončit. A to pro ni rozhodně  nebylo lehké. „Byl to hrozný pocit, trhat naši rodinu,“ vyznala se.

Rozvodem samozřejmě nejvíc trpí děti, což si Chris moc dobře uvědomuje. Její rodiče se totiž po několikaletých ostrých hádkách rozvedli, když jí bylo sedm let. Zpěvaččin otec dokonce její matku několik let zneužíval! „Pokud nejste v manželství šťastní, jsou to právě děti, které tím nejvíce trpí. To by bylo to poslední, co bych chtěla svému synovi udělat,“ říká Aguilera.

Už je zase zadaná

Popová princezna ale moc dlouho rozpadlé manželství neoplakávala. Během natáčení filmu Burlesque se seznámila s asistentem produkčního Matthew Rutlerem a už se s ním vodí za ruku! Tak snad to s ním je trefa do černého a zpěvačka bude konečně šťastná.

Určitě by si to zasloužila ona i její malý syn Max. Podle lidí z jejího okolí je to skvělá bytost. I redaktoři časopis People, kterému Aguilera poskytla tento exkluzivní rozhovor, z ní byli úplně nadšení: „Je to ten typ člověka, se kterým byste propovídali celou noc, a potom se divili, že už svítá.“