Jak ve čtvrtek informoval na své stránce časopis People, před několika týdny slavné herečce objevili při rutinním vyšetření prsou malý rakovinový nádor. Nádor však naštěstí nebyl zhoubný a Fondové ho odstranili začátkem tohoto týdne.

Další léčba není zapotřebí

Jane Fonda se podle svých slov cítí dobře a opět se vrací do pracovního procesu. Nádor byl vyjmut včas a rakovina byla neinvazivní. Herečka tak nepotřebuje ani další léčbu. "Vyděsila mě neinvazivní rakovina prsu, ale teď už je to všechno pryč! Jsem velmi šťastná," napsala Fonda na svůj blog. "Podchytili jsme to včas a bylo to, jak už jsem řekla, neinvazivní. Ráda bych poděkovala svým přátelům i fanouškům, kteří mi posílali nádherné dopisy. Znamená to pro mě hodně," uzavřela populární herečka.

Dvojnásobné držitelce Oscara vyjde 30. listopadu v USA nové fitness video, kromě toho natáčí nový film Love and Understanding. Jeho premiéra se plánuje na příští rok. Fonda byla hvězdou 60. a 70. let. Nejvíce se zapsala do povědomí divákům filmem Barbarella (1968), kde hrála sexy vesmírnou svůdnici.