"Jednoho dne ho napadlo, že by si nechal udělat nos," popsala Jackson, jak se její loni zesnulý syn poprvé vydal za plastickým chirurgem. Později prý zpěvák v úpravách svého vzhledu pokračoval tak dlouho, až jeho nos "začal vypadat jako párátko".

Matka Jacksona přesvědčovala chirurga, ať to nedělá

Jackson nakonec zpěvákova plastického chirurga sama navštívila a požádala ho, aby příště jen předstíral, že nějakou operaci udělal. Jackson také přiznala, že se stále ještě učí, jak se vypořádat se smrtí svého syna. Michael Jackson zemřel loni v červnu na předávkování silným anestetikem, které mu podal jeho lékař. Králi popu bylo 50 let.

Zpěvákova matka dostala do péče všechny tři jeho děti a snaží se jim umožnit co nejnormálnější život. Dvě děti už skončily s domácí výukou a začaly chodit do soukromé školy, nejmladšího syna totéž čeká příští školní rok. Jackson v pořadu Oprah Winfrey také řekla, že nenutí děti, aby na veřejnosti nosily závoje zakrývající tvář. Zpěvák na tom trval, aby jeho dva syny a dceru nikdo nemohl poznat.

Jacksonův starší syn Prince a dcera Paris se rozhovoru s Winfreyovou rovněž zúčastnili a vzpomínali na zpěváka. "Myslím, že nikdo nerozumí tomu, jak dobrým otcem byl," řekla dvanáctiletá Paris. Otec Jacksona se zase přiznal, že své děti i Michaela opravdu bil a několikrát na ně vzal i řemen. Nicméně dodal, že toho nelituje a bral to jen v rámci správné výchovy.

Fotogalerie
5 fotografií