Po boku exmilence Ivany Christové se už několik týdnů pohybuje neméně půvabná tmavovláska. Róberta Beňu doprovodila i na párty do nedávno otevřeného luxusního hotelu Holliday Inn v Trnavě. A přítomní hosté se nestačili divit. Tajemná kráska vypadá totiž jako Ivanina mladší kopie

Fotogalerie
2 fotografie

Erotická gesta, smyslné pohledy...

Politik přišel na večírek v doprovodu přibližně třicetileté brunetky, s kterou seděl u jednoho stolu. Víc než kulturnímu programu se ale věnovali sami sobě.

Během průběhu večera se několikrát vzdálili, aby se v přítmí věnovali jeden druhému. Dotyky ruk, erotická gesta, smyslné pohledy a úsměvy všem ukazovaly, že Ivanina kopie není Beňovi vůbec lhostejná. Spíš naopak.

Jméno tají

Podle informací slovenského deníku Nový Čas se jedná o Beňovu novou přítelkyni. Na bližší informací ohledně dívky byl ale politik velmi skoupý. Prý ji tak chce chránit.

„Pochopte, že já nechci ubližovat mladým ženám,“ tajemně vysvětloval Beňo. Ze stejného důvodu nechtěl prozradit ani jméno své nové lásky.

A Christové je to fuk

A jak vnímá skutečnost, že si její bývalý milenec našel rychle náhradu, samotná Christová? Je jí to vcelku jedno.

"Nijak to nevnímám a vlastně mě to až tak moc ani nezajímá. Přeji mu všechno dobré," uzavřela Miss Československo 1990 skutečnost, že si její expřítel za ni našel tak rychle náhradu a navíc její mladší kopii.

Zaujal vás tento článek? Podpořte Blesk.cz v hlasování o Křišťálovou Lupu 2010 v kategorii Média - všeobecná. Děkujeme.

Fotogalerie
2 fotografie