Produkce pořadu předávání prestižních evropských hudebních cen MTV, Europe Music Awards (EMA), má asi velký smysl pro humor. Jako propagaci zvolila neobvyklý, leč účinný tah. Herečka Eva Longoria Parker, která bude pořad, který proběhne 7. listopadu v Madridu, moderovat, nazpívala písničku, která má nalákat diváky.

A střela asi našla svůj cíl. Už teď je video se zpívající „zoufalkou“ hitem Youtube.com. Ostatně, není se čemu divit. Text písně je vtipný a herečka je v klipu v prostřihaném oblečení proklatě sexy!

Jsem zoufalka v podpatcích a perlách!

A jak slova rapové skladby znějí? „Ahoj, jmenuji se Eva Longoria, tento rok uvádím ceny EMA. Chci vám o sobě v písničce něco málo říct. Jo, jsem Eva Longoria, tohle je můj příběh, jedna sladká panička, která přichází z Wysteria. Jsem latinská Američanka, stehna mám jako satén. Jsem v televizi po celém světě, zoufalá manželka v podpatcích a perlách,“ začne směle Eva a po krátké vložce rapování ve španělštině pokračuje opět anglicky:

„Jsem královna, jo, jsem uvaděčka. Kdykoli chci, můžu si objednat francouzský toast. Jo. Kdykoli. Celý den. Musejí to pro mě udělat. Tak je to správně, protože to uvádím!“

Nedávná autonehoda

Ve čtvrtek herečka dorazila na hollywoodskou premiéru filmu Latinos Living The American Dream, kde zazářila oděná celá do černého. Přitom měla teprve den předtím autonehodu!

Eva údajně jela po ulicích Hollywoodu, když se náhle auto jedoucí před ní začalo otáčet. Longoria už nestihla zabrzdit nebo strhnout vůz na stranu a do auta před sebou narazila. Nikomu se naštěstí nic vážného nestalo. Lehká zranění ani nevyžadovala ošetření lékařů.

„Děkuji za váš zájem. Včera jsem měla nehodu. Jsem v pořádku, jen to ještě trochu bolí. Ale děkuji Bohu, že to není nic vážného! Jezděte opatrně!“ napsala Eva Longoria svým fanouškům na Twitter.

Fotogalerie
8 fotografií

(Zdroj: Youtube.com)