Problémová princezna z Hollywoodu si zřejmě plete kriminál s hotelem, o čemž svědčí i její speciální požadavky.

Ve svém vězeňském království sice první noc brečela do polštáře, teď je však opět v plné síle a rozkazuje ostošest. Když chce svoji oblíbenou zmrzlinu, tak okamžitě. A v případě, že ji chytne mlsná a žádá o bonbony, s obyčejným želé u ní ostraha nepochodí. Čas strávený ve vězení si tak Lindsay upravila k obrazu svému a z pobytu za mřížemi si udělala prázdniny v pětihvězdičkovém hotelu.

Za kvílení na samotku

Spoluvězeňkyně to s ní nemají jednoduché. Na podobný servis si totiž můžou nechat zajít chuť. Jenže! Zle je i v případě, když je Lindsay s vězeňským servisem nespokojená. „Začne kvílet, mlátit do zdi a křičí,“ vypráví o hvězdných manýrech Lindsay jedna z jejích »spolusedících«.

A vzhledem k tomu, že vyžaduje neustálou pozornost dozorců, své si s ní užijí i pracovníci věznice. Poslední výstup rozvášněné a naštvané herečky tak pro ni skončil neslavně – dozorci ji přesunuli na samotku, kde mohla v klidu nad svým nevhodným chováním přemýšlet.

Dostává 250 dopisů denně

Lindsay se tak za mřížemi nenudí. Kdyby však měla náhodou dlouhou chvilku, její skalní fanoušci ji oddaně zásobují. Denně na její novou adresu, kterou se stala věznice v kalifornském Lynwoodu, chodí kolem dvou set padesáti dopisů a mnoho knih. Slova o tom, že herečce pobyt za mřížemi svědčí, potvrzuje i Lindsayina právnička Shawn Holley, která ji byla navštívit: „Vypadá skvěle. Hodně píše. Tvoří umění. Je to krásná, talentovaná, kreativní žena, která to zvládne a ještě nás všechny překvapí.“

Fotogalerie
4 fotografie

V drsné společnosti

Hollywoodská herečka byla odsouzena na 90 dní vězení a 90 dní v rehabilitačním zařízení za to, že porušila podmínky trestu a přestala docházet na protialkoholní vzdělávací kurz. Trest si odpykává od 20. července ve věznici Lynwood, která už hostila nejednu celebritu. O pobytu za katrem ví své například dědička hotelového impéria Paris Hilton (29) či herečky Nicole Richie (28, seriál Chuck) a Michelle Rodriguez (32, Avatar). Mezi více než dvěma tisíci odsouzenými jsou především drogově závislé vražedkyně či prostitutky. Lohan však nemusí zoufat, vzhledem k tomu, že je vězení přeplněné, zřejmě si v něm dlouho nepobude. Jak se zdá, propustí ji už začátkem srpna.