Jejich rodiče chtějí, aby si děti užily normální dětství. Jenže mít za mámu a tátu hollywoodský sexsymbol Angelinu Jolie a Brada Pitta není lehké. Ani jejich děti to mít lehké nebudou. Na všudypřítomné paparazzi si hold musejí zvyknout a brát je za součást svého života. Být dítě slavných rodičů rozhodně není lehké i když…

Když malá Shiloh procházela japonským letištěm držela se za ruku s maminkou. Mezi svými sourozenci Maddoxem (8), Paxem (6) a Zaharou (5) doslova vyčnívala. Jen malá dvojčata Knoxe a Vivien (2) na fotce chybí, ty totiž hlídal táta Pitt.

Shiloh si hraje na klukla?!

Malá Shiloh, která se nyní stylizuje do role kluka, jako by vypadla svému tátovi z oka. Stejný sladký kukuč, modré oči, blonďaté mikádo. Prostě celý tatínek zamlada. Není těžké zaměnit malou Shiloh za malého Pitta.

Angelina už dříve v rozhovoru pro magazín Vanity Fair přiznala, že se její dcera v tátovi vidí a hraje si na kluka. Chová se tak, obléká se tak a dokonce se nechává oslovovat místo Shiloh Johne. Podle její oblíbené postavy z filmu Petr Pan. Na jejím chování Angelina nevidí nic divného, naopak ji v tom podporuje. Kam až však toto chování dojde, nikdo neví. Jen aby pak Angelina nelitovala, že má doma malého transvestitu.

Fotogalerie
3 fotografie