"Jsem hrdý na to, že mohu říci - jsem šťastný homosexuál. Velmi mě těší, že jsem tím, kým jsem," vyznal se zpěvák, o jehož sexuální orientaci média spekulovala už celé roky.

Martin se však k citlivé otázce nikdy otevřeně nevyjádřil a většinou byl vídán s krásnými ženami. Zpěvák písně "Livin'La Vida Loca" řekl, že mu k pravdě pomohlo psaní memoárů. Díky psaní autobiografie pochopil, že musí být svobodný sám v sobě a nemít žádná tajemství. Jeho kniha ale zatím ještě nevyšla.

Martin, který se vždy vyhýbal otázkám o své sexualitě, se po narození svých dvou synů, v srpnu 2008 prostřednictvím náhradní matky, rozhodl psát paměti. V nich chce odhalit své nitro. Martin se totiž roky bál prozradit svou homosexuální orientaci.

Zpěvák začal svou kariéru s chlapeckou kapelou Menudo a  jako sólový umělec a teen idol se proslavil v roce 1990 ve španělsky mluvících zemí. V roce 1999 vydal své první solové album z kterého vyšel hit Livin 'La Vida Loca. Od té doby se Martin stal hvězdou nejen v Severní a Jižní Americe.

Fotogalerie
5 fotografií