Aféra, s kterou se na konci ledna potýkal spoluhráč Terry, byla o to horší, že jedna z jeho údajných milenek byla bývalá přítelkyně jeho kamaráda z reprezentace Wayna Bridge.

Nyní, v pořadí už tedy druhý spoluhráč Petra Čecha, řeší rodinou krizi. Deník The Sun před několika dny získal detailní výpis Coleova mobilního telefonu a to včetně přesného znění textových zpráv.

Fotogalerie
2 fotografie

Údajně v nich žádá ženy, se kterými se zapletl, o nahé fotografie výměnou za vlastní fotky. Na nich se předvádí v koupelně nebo pózuje jen v trenkách. 

Všechno vyšlo najevo, když The Sun zveřejnil informace o jeho pletkách se sekretářkou, které trvaly už od roku 2008. Jak tomu v těchto případech bývá zvykem, brzy se jich objevilo víc.

V posledních týdnech prý udržoval poměr s modelkou Soniou Wild a další žena tvrdí, že s anglickým fotbalistou strávila noc v hotelu před reprezentačním utkáním.

Ve středu odlítala Cheryl Cole do Los Angeles. Na letišti se objevila pár hodin po udílení Brit Awards a na prsteníčku levé ruky, kde byl ještě předešlý den téměř pětimilionový zásnubní a snubní prsten, se objevil úplně jiný zlatý prsten.

Podle přátel z poroty britské verze X-Factoru už dospěla do stádia, z kterého už není návratu a je jen otázkou několika týdnů, kdy podá žádost o rozvod.