"Vážení SouthwestAir, vím, že jsem tlustý, ale bylo skutečně nutné, aby mě kapitán Leysath vykázal z letu, na kterém jsem už seděl?" napsal k sobotnímu incidentu Smith (39) ze svého Twitter účtu. Podobných zpráv poslal známý režisér desítky. Jeho účet přitom sleduje více než 1,6 milionu registrovaných uživatelů.

SouthwestAir ze svého Twitter profilu, který sleduje také asi milion lidí, Smithovi začala odpovídat. "Omlouváme se za vaše dnešní zkušenosti. Četli jsme všechny vaše vzkazy a bereme je vážně. Napište nám, jestli pro vás můžeme cokoli udělat," snažila se režisérovi omluvit. Ten ale svůj boj už vyhrál. Díky rychlosti, se kterou se na Twitteru zpráva rozšířila, ji přebrala velká média jako Wall Street Journal, USA Today, ABC a další. Smithovi se podařilo udělat letecké společnosti pořádnou ostudu.

Nakonec se režisér společnosti přes internet ještě vysmál. "Vážení SouthwestAir, jsem bezpečně usazen v dalším z vašich letadel a čekám na odvlečení," napsal Smith později a svůj vzkaz doplnil fotografií z letadla.