Po desáté hodině večer popová princezna přivítala české fanoušky a vše se začalo pozvolna rozjíždět. Zazněly skladby z nové desky It's Not Me, It's You a i další starší hity z prvního alba. Lily Allen, dostála své pověsti nespoutané rebelky a během koncertu si vyhrnula tričko a všem přítomným tak ukázala dmoucí se prsa v černé podprsence! A to byl teprve začátek. Během krátké pauzy uprostřed vystoupení si se svolením fanoušků musela vzít prášek na bolest v krku, „ Jsem trochu nachlazená“, zněla její slova, ale na jejím výkonu to nebylo znát. Také si během zpívání zapalovala jednu cigaretu za druhou a vesele si popíjela. Bylo vidět, že je na takové tempo zvyklá!

Lily Allen: Hubnu jedině sexem >>

Fotogalerie
1 fotografie

Koncert zakončila stylově! „Toto je moje opravdu poslední píseň, Fuck you“ a začala mávat prostředníkem na všechny okolo sebe a žádala tak i od svých fanoušků! Původně je tato skladba věnována bývalému americkému prezidentovi Georgei Bushovi.

Po koncertě vystoupil na jeviště moderátor Leoš Mareš. „Tak vás tu pěkně vítám, ještě tak desetkrát víc než Lily Allen!“, pozdravil všechny přítomné v narážce na vulgární gesto Karla Gotta, které ukázal svým odpůrcům v televizi. Z moderátora večera, na kterém děsivé pracovní tempo nebylo vůbec znát, padaly další vtipné hlášky a lidé se tak bavili až do ranních hodin.