Sophie, která byla minulý týden přistižena britským listem The Sun při šnupání kokainu, se rozpovídala o tom, jak musela řešit své dluhy, které si braním drog způsobila.

"Bylo to hotové za dvě minutky" říká o svém prvním sexu, který dělala za peníze. "Ležela jsem tam a říkala si, to má být za 15 tisíc liber jako všechno?"

"Nejsem na to pyšná, ale nějakou dobu jsem opravdu musela svoje tělo prodávat za peníze," přiznává modelka.

"V létě 2004 jsem zvládla flašku vodky za večer, k tomu koks. Jednou mi kokain došel, moje kreditka mi odmítla vydat peníze a můj dealer po mně chtěl splatit dluh. A já věděla, že nutně potřebuji peníze, právě teď. Takže jsem začala se sexem za peníze. A začala jsem dostávat 10-15 tisíc liber na hodinu!" popisuje události modelka.

"Než jsem to měla udělat poprvé, úplně se mi svíral žaludek. Řekla jsem své bordelmamá, že nechci spát s nikým tlustým, ani starým, takže když jsem otevřela dveře, ulevilo se mi, že vidím dobře vypadajícího Araba. Potřásli jsme si rukama. Zdál se tak osamělý, až mi ho začalo být líto a přestala jsem se cítit nervózně."

"Asi po 40 minutách rozhovoru jsem se rozhodla udělat první krok. Postavila jsem se a strhla ze sebe šaty. Cítila jsem se jako královna situace, zatlačila jsem ho do postele a sundala mu kalhoty. Bylo po všem tak strašně rychle. Dal mi do ruky peníze a rychle se vytratil."

Po prvním povedeném zákazníkovi jsem najednou seděla v letadle do Florencie a letěla uspokojit dalšího muže.

"Byla jsem v šoku, když můj zákazník byl člověk, kterého jsem znala - jeden byznysman z Londýna. Bylo mi na nic. Řekl mi 'Sophie, proč tak krásná dívka jako ty, dělá něco takového?' Nemohla jsem mu odpovědět. Ale sex byl překrásný a ráno vedle mne ležela kabelka od Diora naplněná padesátilibrovkami."

Další zákazník byl ale malý obezní muž, s nímž Sophie celý sex proplakala. Po tomto zážitku se rozhodla, že už dál nebude pokračovat. Měla vyděláno na to, aby zaplatila dluhy za drogy a za byt a mohla být volná.

"Když jsem se narodila, byla jsem kvůli matce zavislá na drogách," šokovala Sophie. "První trávu jsem měla v devíti. Pak jsem začala chodit do klubů a pila jsem," popsala svou temnou minulost modelka. Sophie dokonce přiznala, že když před několika lety otěhotněla, kvůli závislosti šla na potrat. Bála se totiž, že by její dítě bylo postižené.

"V roce 2007 jsem byla úplně na dně, bez peněz. Začala jsem znovu šlapat," líčí Sophie. Skoncovat se sebezničujícím stylem života ale nedokázala. "Až když mě nachytali novináři, uvědomila jsem si, že toho musím nechat," řekla deníku The Sun. Naposledy ji fotograf nachytal, jak šňupe, minulý týden, jen pár dnů poté, co opustila léčebnu. "Vážně toho chci nechat. Móda je stále moje velká láska. Chtěla bych vlastní kolekci prádla," plánuje Sophie. "Mám nového přítele, kterého si moc vážím. Chtěla bych rodinu a opravdu zůstat čistá. Kokain je cesta do pekel," dodala Sophie.